»»

אבקות איבוק

כבר לא רק לקונדיטורים מקצועיים

אבקות האיבוק שלנו ב- afiti הן אבקות קסמים לכל דבר ועניין. מדובר באבקות המשמשות לצביעה של מגוון חומרי גלם והן בדיוק אלו שעושות את ההבדל בין קינוח לסטנדרטי לקינוח קסום. אבקות קסמים כבר אמרנו? השימוש העיקרי שלהן הוא באיבוק מוצרי שוקולד, בצק סוכר וקישוטי עוגות. האפקט של האיבוק יוצר קינוח מיוחד ומלא רושם שלא ניתן ליצור עם אף חומר גלם אחר. אלו אבקות חדשניות שפותחו כדי לשדרג עוד יותר את אפשרויות הקישוט ואם בעבר הן היו שמורות לקונדיטורים מקצועיים בלבד, הרי שכעת הן זמינות לכל דורש. אנו מזמינים אתכם להיכנס לעולם צבעוני וקסום עם אבקות האיבוק שלנו וליהנות מחוויה נפלאה וססגונית.

אבקות איבוק מקצועיות
תמיד חלמתם ליצור קינוחים מלאי רושם כמו בקונדיטוריות? לצבוע את המאכלים שלכם בצבעים מרשימים שיעשו לכל מי שיראה אותן נעים בעין? עם אבקות האיבוק שלנו זה קל ואפשרי. אלו אבקות מקצועיות שהשימוש בהן לא דורש הכשרה מסוימת אבל הוא מאפשר ליצור דברים נפלאים, יצירות אמנות של ממש.

קישוט עוגות ייחודי
עוד פעם זילוף? עוד פעם דף תמונה אכיל? שוב עיטורי שוקולד ?אנחנו אומרים לא עוד! עם אבקות האיבוק אפשר ליצור קישוטים כל כך ייחודיים עד שאף אחד לא יאמין לכם שהכנתם אותם בעצמכם. איבוק הוא טכניקה ייחודית וחדשנית שמתאימה לקישוט עוגות, עוגיות, בצק סוכר, מוצרי שוקולד ועוד. ישנן מגוון אבקות כשכל אחת מהן תורמת ליצירת מראה אחר. מהיום אין צורך לחפש את אבקות הקסמים האלו בחנויות רחוקות ונידחות - הכל נמצא כאן ממש מולכם לרכישה פשוטה ומהירה.

בכל אחד מאיתנו מסתתר אומן חבוי
אנחנו ב- afiti מאמינים שכל אחד יכול להיות אמן אם הוא רק ייתן דרור ליצירתיות שלו ומעוף לדמיון שלו. אבקות איבוק הן בדיוק מה שעוזר במשימה המיוחדת הזו והן מצליחות להוציא מכל אחד פרצי השראה ויצירה בלתי נגמרים. השימוש באבקות הללו מתבצע לרוב באמצעות דילול עם מעט אלכוהול וצביעה במכחול, בדיוק כמו ביצרות האמנות. ניתן כך לצבוע דמויות, פרטי לבוש, לאפר דמויות ולעשות דברים נפלאים.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");