»»»

סוכריות מזרה לבנות לעוגה

לקישוט קינוחים ועוגות לאירועים מיוחדים

סוכריות מזרה לבנות לעוגה, מזרה לבנה, קישוט עוגה למסיבת רווקות, קאפקייקס חתן כלה, סוכריות קישוט לבנות, עיצוב עוגות לבנות
הסוכריות שעושות את החיים במטבח קלים! סוכריות מזרה לבנות ויפהפיות שהן ללא ספק הנסיכות של ממלכת הקינוחים. הן מתאימות לקישוט עוגות יום הולדת, קאפקייקס למסיבות רווקות, קינוחים לשולחן מתוקים לברית (או לכל אירוע אחר) ולמעשה לקישוט של כל דבר נפלא שתכינו (אפילו עוגת הקפה שלכם יכולה להשתדרג בקלות).
משקל: 100 גרם
מחיר מומלץ לצרכן: 6.90 ₪
כשרות: חתם סופר רכישה מאובטחת - תשלום מאובטח

אנחנו ב- afiti מאמינים שקישוט עוגות אינו משימה מסובכת ושכל אחד יכול להכין דברים לא פחות ממעולים במטבח הביתי, אם הוא רק מצויד בחומרי הגלם הטובים ביותר. אין שום סיבה לשלם מאות שקלים לעוגות מעוצבות ואת הכל אפשר להכין לגמרי בעצמכם. אנחנו מזמינים אתכם להפשיל שרוולים ולהפעיל את הדמיון! צפויה לכם חוויה נהדרת שסופה בקינוחים מעוצבים ומושלמים!

סוכריות המזרה הלבנות שלנו עמידות, טעימות, קל לעבוד איתן והן ללא ספק מאפשרות להגשים חלומות מתוקים. בהצלחה ובהנאה!
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");