»»

עטרות

עטרות נייר המוכרום גם בשם "מנג´טים" הן כבר מזמן לא כלי נייר פשוט לעוגות

עטרות הנייר של היום הן אקססוריז לכל דבר ועניין וניתן לשדרג איתן באופן מובהק את צורת ההגשה של כל העוגות והקינוחים שתכינו. אצלנו ב- afiti תמצאו מגוון עטרות נייר איכותיות ומעוצבות שיהפכו כל עוגה פשוטה לעוגה מדהימה שקשה לפספס. אנחנו מאמינים שהשקעה בצורת ההגשה היא חשובה לא פחות מההשקעה בטעם ובדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים להביא אליכם את האביזרים המעודכנים והמעוצבים ביותר, כאלה שיהפכו כל מה שתכינו ל"וואוו" אחד גדול.

כל סוגי העטרות
הימים שבהם היה ניתן למצוא רק סוג אחד של מנג´טים (מנייר) עברו חלפו מהעולם והאמת? ממש טוב שכך. כיום ניתן למצוא המון סוגים של מנג´טים מחומרים שונים, גדלים שונים וכמובן אינסוף צורות וצבעים. למה זה טוב כל-כך אתם שואלים? ובכן, עטרות נייר הן בדיוק מה שעושה את ההבדל בצורת ההגשה ומה שמעניק רושם גדול לכל מה שתכינו. השקיעו בעטרות הנייר ושימו לב כיצד ברגע אחד הדברים נראים אחרת לגמרי.

אריזה עמידה ואיכותית
העטרות שאנו מביאים אליכם הן עטרות עמידות ואיכותיות במיוחד. מדובר במנג´טים שנבחרו בקפידה כדי שיהיו עמידים דיים וישמשו אתכם מבלי לעשות בושות ברגע האמת… כל חומרי הגלם שלנו נבחרו מתוך הקפדה יתרה על איכות וחדשניות. אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להיות קונדיטור אם הוא רק מצטייד בחומרי הגלם ובאביזרי האפייה הטובים ביותר. מה שיפה בעטרות הנייר שלנו הוא שאפשר להכין את העוגה הפשוטה ביותר, כזו שכמעט ולא תגזול מכם אנרגיות, אולם ברגע שתניחו אותה בתוכן היא תראה כמו מיליון דולר.

הרבה רושם במאמץ מינימלי
אז מה אפשר לעשות עם עטרות נייר? מעבר לכך שהן משדרגות כל צורת הגשה, כפי שהזכרנו קודם לכן, הן גם הופכות את החיים לקלים יותר ומיד נסביר למה אנחנו מתכוונים. ניתן להניח אותן בתבניות מאפינס או קאפקייקס והן בתמורה יבטיחו לנו שהבלילה לא תידבק לתבנית ותישאר בשלמותה. ניתן יהיה להוציא את המאפים בקלות וללא מאמץ ולהבטיח שהם יישארו שלמים ויפים. עטרות הנייר שומרות על צורתן במהלך האפייה וכמובן משמשות ככלי מסור ואוהב לכל בלילה שנכנסת לתוכן.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");