»»

מיקסים להכנת עוגות

עם המיקסים להכנת עוגות של אפיתי כל אחד הוא קונדיטור!!!

מיקסים להכנת עוגות מבית afiti הם התערובות המושלמות שהופכות כל אחד לקונדיטור מקצועי במינימום מאמץ!

חולמים על קינוח מושלם אבל מרגישים שהמטבח הוא לא "המגרש הביתי" שלכם? רוצים להדהים את כולם בעוגה מעשה ידיכם אבל אין לכם זמן להשקיע? משתוקקים לעוגה עשירה וחלומית מבלי להפעיל אפילו מיקסר? אם עניתם כן על לפחות אחת מהשאלות, יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! בתערובת מוכנה שכל מה שצריך להוסיף לה הוא מצרכים בסיסיים בלבד וההכנה דורשת בסך הכל ערבוב פשוט. התוצאה הסופית, לעומת זאת, אינה פשוטה בכלל ומספקת לכל מי שטועם ממנה חוויית טעמים נפלאה ומיוחדת. 

עוגת אינסטנט מהירה להכנה
העניין עם המיקסים להכנת עוגות וקינוחים שלנו הוא שכל אחד יכול! וכשאנחנו אומרים כל אחד, אנחנו באמת מתכוונים לזה. למרות הפשטות המוחלטת שבהכנה, הטעם המתקבל הוא נפלא ואין סיכוי שלא תתאהבו. איזה כיף שאפשר להכין דברים מדהימים מבלי "לשרוף" שעות במטבח.. זה מתאים למי שאין לו זמן פנוי אבל עדיין לא מוכן לוותר על קינוחים נפלאים, מתוקים וחלומיים.

עוגות יום הולדת בקלי קלות
יש כאלה שכשימי ההולדת של הילדים מתקרבים הם מתחילים לחשוש. זה לא שהם לא שמחים חלילה כמו שהמשימה של הכנת העוגה מלחיצה אותם במיוחד. מהיום אין סיבה לחשוש! עם המיקסים שלנו המשימה הופכת לכל כך קלה עד שאולי אפילו תיהנו ממנה. הוספה של מצרכים ספורים ובסיסיים, ערבוב קל בלבד ויש לכם עוגת יום הולדת נפלאה שתשמח כל מי שיטעם ממנה. המיקסים הנפלאים שלנו הם בדיוק החומרים מהם מכינים עוגות יום הולדת מושלמות. אל תוותרו עליהם!

מקסימום הנאה מינימום השקעה - טעם בלתי נשכח
אנחנו יודעים שזה אולי נשמע כמו חלום, אנחנו יודעים שזה אולי נשמע "טוב מידי כדי להיות אמיתי" אבל לא! המיקסים שלנו הם באמת כאלה. הם באמת הופכים את ההכנה של העוגות והקינוחים לפשוטה עד כדי בדיחה, והם באמת יוצרים מאפים בטעמים מושלמים. לא מאמינים? נסו ותיווכחו... אנחנו מבטיחים לכם שאתם הולכים להתאהב ובעיקר לא להבין איך הסתדרתם בלעדיהם עד היום.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");