»»

אבקת סוכר

לקינוחים מושלמים נותנים פיניש רק עם אבקות סוכר איכותיות

עם אבקות הסוכר שלנו (וכמובן שאר חומרי הגלם שאנו מציעים) כל אחד יכול להכין בביתו קינוחים מופלאים וממש לא צריך למהר לקונדיטוריות המקצועיות.

אבקת סוכר היא תערובת המכילה סוכר טחון ללא גרגירים והיא משמשת להכנה של מגוון עוגות וקינוחים. אצלנו ב- afiti תמצאו אבקות סוכר איכותיות במיוחד שישדרגו את המאפים שלכם ויעניקו לכם חוויית אפייה יוצאת דופן. הסוד לקינוחים מוצלחים הוא ללא ספק שימוש בחומרי גלם איכותיים שנבחרו בקפידה ולכן ממש לא כדאי להתפשר עליהם. 

פשוט לבזוק ולהתענג
במתכונים רבים אבקת הסוכר תהיה דווקא מעל למאפה ולא בהכרח בתוכו. קחו לדוגמה את הסופגניות הנפלאות של חג החנוכה שלא שלמות בלי הבזיקה הסופית של אבקת הקסמים הזו. לא הסופגניות לבדן נהנות מציפוי מתוק של אבקת סוכר אלא גם עוגיות מסוגים שונים ומגוון של עוגות. חשוב להקפיד על שימוש באבקה איכותית לטובת בזיקה של אבקת סוכר (וכמובן גם למתכונים הכוללים אבקת סוכר בבלילה עצמה). אז איך משיגים את הפלא הלבן באיכות הטובה ביותר? הסירו דאגה מליבכם! דאגנו להכל, וזה אפילו קל במיוחד. כל מה שצריך הוא לבחור מבין המגוון שכאן ולצאת לדרך לאפייה מתוקה, מענגת וחלומית.

לבנה, מתוקה ונפלאה
במתכונים רבים נדרש שימוש באבקת סוכר וממש לא כדאי להתפשר ולהשתמש בסוכר רגיל שאינו אבקה. אבקת סוכר אחראית למרקם המיוחד והמושלם של הקינוחים שתכינו שלא יכלול גרגירים שלמים של סוכר. זה מתאים להכנה של טראפלס, קרמים וקצפות וכמובן עוגות ועוגיות. כל אבקות הסוכר האיכותיות שלנו מתאימות לשימוש ביתי ונבחרו תוך הקפדה יתרה על איכות גבוהה.

קינוחים במרקם מושלם
המרקם של הקינוחים הוא החלק החשוב ביותר בהם (טוב אולי גם הטעם….). כדי להגיע למרקם מושלם יש צורך באבקת סוכר איכותית שתדאג לחיבור מוצלח של כל המרכיבים לכדי תוצאה סופית מושלמת של טעמים וטקסטורות. אנחנו ב- afiti מאמינים שכל אחד יכול להיות קונדיטור גם בלי לעבור קורס או לימודים ארוכים. כל מה שצריך הוא חומרי גלם איכותיים, מתכון מוצלח והמון אהבה.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");