»»

אבקת אפיה

ההבדל בין מאפה טוב ואוורירי לבין...

התוצאה הסופית במטבח מושפעת באופן ישיר מחומרי הגלם ולכן אנו מקפידים להביא אליכם את הטובים ביותר. כדי שכל מה שיצא מהמטבח שלכם יהיה הכי טוב שיש וכדי שתיהנו מחוויה משובחת של ריחות, מרקמים וטעמים.

לאבקת האפייה יש תפקיד חשוב מאוד בעוגות ובמאפים שלכם וממש לא כדאי לוותר עליה. אפילו אם לעתים דרושה ממנה כמות קטנה בלבד, יש לה משמעות מרכזית בהצלחה של כל מה שתכינו. אצלנו ב- afiti מחכות לכם אבקות אפייה איכותיות במיוחד שימלאו את תפקידן במסירות רבה ויבטיחו לכם מאפים אווריריים ונפלאים. 

כמה קטנה ככה חכמה
אבקת האפייה היא תערובת חכמה במיוחד שמכילה מספר מרכיבים שאחראים על המרקם המושלם של המאפה שלנו. מדובר בחומר חשוב במיוחד ולמרות שהכמות שבה אנו משתמשים היא לרוב מזערית, אסור בשום פנים ואופן לוותר עליה. אבקת האפייה אחראית על תפיחה של מאפים, על אוויריריות של עוגות ועל מרקם נעים וטעים של עוגיות או קינוחים אחרים.

פירצת דרך בתחום האפייה
למרות שקשה לנו לדמיין את חיינו ללא אבקת האפייה, היא לא תמיד הייתה כאן. מהרגע שהומצאה ונכנסה לחיינו אפשר להגיד בלב שלם שהיא שינתה את עולם האפייה מקצה לקצה. עד הגעתה השתמשו בעיקר בהקצפה מאסיבית של ביצים כדי להגיע למרקמים הנכונים, מה שסיבך את הכנת העוגות והקינוחים. אבל אנחנו לא פה בשביל להצטער על מה שהיה אלא כדי להזכיר כמה קל להכין עוגות מושלמות! כל כך קל שעם אבקות האפייה האיכותיות של אפיתי כל אחד יכול.

גם מתוק וגם מלוח
אבקת אפייה היא כל כך חכמה עד שמשתמשים בה כמעט בכל מאפה : מתוק ומלוח כאחד : מאפינס מלוחים ומתוקים, פשטידות, עוגיות מלוחות, ג´חנון, וכמובן קינוחים ועוגות מתוקים ונהדרים. אצלנו באפיתי תמצאו, בנוסף לאבקת אפייה נהדרת, את כל חומרי הגלם הדרושים לכם כדי להכין ניסים ונפלאות במטבח הביתי שלכם. מהיום אין צורך לחפש בחנויות רחוקות : הכל נמצא כאן, לרכישה קלה ונוחה כדי שהחוויה שלכם תהיה נהדרת עוד מהשלב של השגת חומרי הגלם הטובים ביותר. אנחנו מקפידים להתעדכן כל העת בכל החידושים בתחום ולהביא אותם אליכם באיכות הגבוהה ביותר.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");