»»

אבקת קקאו

אבקת קקאו היא הבסיס לכל כך הרבה קינוחים וממתקים

אבק קקאו היא המרכיב העיקרי באינספור מתכוני עוגות, עוגיות, משקאות וקינוחים מרשימים. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהקקאו המשובח שלנו שיעניק לכם חוויית אפייה יוצאת דופן.

זה נכון שכל חומר גלם שנכנס לקינוח שלכם צריך להיות איכותי ומושלם אבל בכל הנוגע לקקאו יש לכך חשיבות רבה במיוחד. קקאו איכותי הוא בדיוק זה שיעשה את ההבדל בין עוגה "רגילה" לעוגה עשירה בטעמים שוקולדיים נפלאים. אבקות הקקאו של afiti מיוצרות באיכות הגבוהה ביותר והן מצטיינות בטעמים עשירים שעושים טוב לכל עוגה או קינוח.

עוגות שוקולד שכל אחד יכול להכין
גם אם המטבח הוא לא "החבר הכי טוב שלכם" אנו ממליצים שלא תוותרו על אבקת קקאו איכותית. אם אכן תקפידו על כך תוכלו לקבל עוגות מופלאות שאף אחד לא יאמין לכם שאתם חסרי ניסיון או חסרי אהבה לתחום. כמעט בכל מתכון לעוגת שוקולד מופיע הקקאו, גם במתכונים הפשוטים ביותר. השימוש בקקאו איכותי משדרג את העוגה בצורה משמעותית ולכן ממש לא מומלץ לוותר עליו.

קקאו - האבקה שאי אפשר בלעדיה
בואו נודה באמת: אי אפשר בלי אבקת קקאו איכותית. כלומר אפשר לנסות אבל כנראה שהתוצאה הסופית לא תהיה אותו הדבר. מדובר באחד מהמרכיבים הפופולרים ביותר במתכוני הקינוחים השונים וככל שתקפידו על אבקה באיכות טובה יותר כך תקבלו תוצאה טעימה יותר.  אבקות הקקאו למיניהן עברו תהליך מדהים לאורך השנים כאשר אלו הזמינות כיום הן איכותיות בהרבה מאלו שהיו נפוצות בשוק בעבר. היצרנים הבינו שהשקעה בקקאו משובח תטיב עם האופים הביתיים והמקצועיים כאחד והם בהחלט פועלים כדי ליצור את הקקאו הטוב ביותר.

משקאות שוקולדיים נפלאים
דמיינו ערב חורף קר וסוער, בחוץ משתוללת סערה ואתם ספונים במיטה עם פוך מפנק ותנור חימום. מה חסר לסיטואציה כדי להפוך אותה למושלמת? כוס שוקו חם כמובן! אלא שלא כל שוקו הוא שוקו ששווה לבזבז את הקלוריות עליו וכדי שהוא באמת יהיה מושלם צריך להשתמש באבקת קקאו איכותית. מעבר לקינוחים מתוקים, האבקה המדהימה הזו משמשת כבסיס להכנה של המשקאות החלומיים והאהובים כל כך. אגב, כמובן שהאבקות מתאימות גם להכנה של שוקו קר, צונן ומרענן ליום שרבי וחמים.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");