»»

אבקות פודינג

אבקות פודינג איכותיות שמהוות חלק בלתי נפרד ממגוון קינוחים מושלמים

אנחנו מאמינים שחצי הדרך להצלחה בהכנת קינוחים מעולים כרוכה בשימוש בחומרי גלם מהשורה הראשונה.

כאן ב afiti מוצרי אפיה תמצאו אבקות פודינג במגוון טעמים שנאספו מתוך הקפדה יתרה על האיכות שלהם, כדי שכל מה שתכינו יהיה טעים, מתוק ונפלא! אז מה בעצם אפשר להכין איתם? וואוו מה בעצם לא? עוגות, עוגיות, קרמים, מוסים ועוד. פודינג הוא באמת הבסיס לכל כך הרבה קינוחים והוא בדיוק המרכיב שתורם למרקם וטעם מושלמים. נסו ולא תתאכזבו!

כל מה שעוגה צריכה
כדי שהעוגה שלכם תצליח היא צריכה שתבחרו בחומרי הגלם הטובים ביותר, היא צריכה שתקפידו על שלבי המתכון, היא צריכה שתשקיעו בה והיא צריכה אבקות פודינג מושלמות! אנחנו לא סתם אומרים, אנחנו באמת ובתמים מאמינים שאינסטנט פודינג איכותי יכול להפוך את העוגה שלכם לנפלאה ועשירה. יש באבקה הזו משהו מיוחד שהשילוב בינו לבין מצרכים מסוימים יוצר מרקם פשוט משגע.

כל הטעמים המופלאים
בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות של ממש בתחום אבקות הפודינג. מעת לעת צצות להן אבקות חדשות בטעמים חדשים ונפלאים שמצליחים לשדרג אפילו את הקינוחים הבסיסיים ביותר. אנחנו ב- afiti מקפידים להביא אליכם את כל החידושים בתחום של חומרי הגלם לאפייה מבלי לוותר על בחירה קפדנית ודגש נרחב על איכות. גם אבקות הפודינג שלנו ידועות באיכותן הגבוהה ובטעמים המופלאים שלהן.

כל הקינוחים המתוקים
אבקת הפודינג היא אבקה מיוחדת במינה שהמראה "הפשוט" שלה אינו מרמז כלל על היכולות שלה. היא כל כך מיוחדת ומשמעותית עד שפעמים רבות ממש לא נוכל לוותר עליה. אינסטנט פודינג מהווה בסיס ומרכיב חשוב בעוגות שוקולד, עוגות גבינה , מוסים וגם עוגיות. גם אם נדמה לכם שאפשר לוותר על הפודינג במתכון מסוים אנו ממליצים שלא תעשו כך. יש לו יכולות נפלאות שגם אם לא נראות לעין הן בהחלט מורגשות בטעמים ובמרקם של הקינוח. מכירים את הרכיב הסודי? בדיוק לזה מתכוונים : משהו שהופך את הקינוח למושלם אבל לא ניתן לזהות אותו בטעימה ראשונה, ובהחלט אי אפשר בלעדיו.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i["GoogleAnalyticsObject"]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,"script","https://www.google-analytics.com/analytics.js","ga"); ga("create", "UA-1230582-70", "auto"); ga("send", "pageview");